Ogłoszenia

WSTĘP

Muzeum - Dwory Karwacjanów i Gładyszów w Gorlicach zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej aplikacji mobilnej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Oświadczenie w sprawie dostępności ma zastosowanie do aplikacji mobilnej

"Skansen w Szymbarku Przewodnik" - Android

 

NAZWA PODMIOTU PUBLICZNEGO, DANE TELEADRESOWE:

Muzeum - Dwory Karwacjanów i Gładyszów w Gorlicach

Adres: ul. Wróblewskiego 10a 38-300 Gorlice; tel.: 18 353 56 18; e-mail: galeria@gorlice.art.pl

Koordynator dostępności: Małgorzata Lewek; tel: 18 353 56 18, e-mail: warsztaty@gorlice.art.pl 

 

ADRES APLIKACJI MOBILNEJ DO POBRANIA:

Muzeum Dwory - Dwory Karwacjanów i Gładyszów w Gorlicach udostępnia aplikację w systemie operacyjnym Android pod adresem:

"Skansen w Szymbarku Przewodnik" - Android

 

DATA PUBLIKACJI APLIKACJI MOBILNEJ:

Data publikacji aplikacji mobilnej: 2020-03-10

 

DATA OSTATNIEJ ISTOTNEJ AKTUALIZACJI:

Data ostatniej istotnej aktualizacji: 2022-08-16

 

STATUS POD WZGLĘDEM ZGODNOŚCI Z USTAWĄ O DOSTĘPNOŚCI CYFROWEJ:

Aplikacja mobilna jest częściowo zgodna z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych z powodu niezgodności lub wyłączeń wymienionych poniżej:

  • Opiera się na wyświetlaniu geolokalizacji na interaktywnej mapie oraz wyłącznie wzrokowych wskazówkach.
  • Mapy są wyłączone z wymogu dostępności (opatrzone są opisem tekstowym).
  • Aplikacja nie posiada skrótów klawiszowych.

Aplikacja posiada Audiodeskrypcje dla osób niewidomych oraz nagrania w Polskim Języku Migowym dla osób niesłyszących.

 Aplikacja posiada możliwość użycia własnych ustawień systemowych dostępności tj.: zmiany rozmiaru czcionki i trybu kontrastu.

 

DATA SPORZĄDZENIA DEKLARACJI DOSTĘPNOŚCI:

Deklarację sporządzono dnia: 2022-09-16

Deklaracja została ostatnio poddana przeglądowi i aktualizacji dnia 2024-10-21

Deklarację sporządzono na podstawie samooceny.

 

INFORMACJE ZWROTNE I DANE KONTAKTOWE:

W przypadku problemów z dostępnością aplikacji mobilnej prosimy o kontakt.

Michał Liana

tel. 18 35 11 018

skansen.szymbark@gmail.com

Kontaktować można się mailowa lub dzwoniąc na numer telefonu. Tą samą drogą można składać wnioski o udostępnienie informacji niedostępnej oraz składać żądania zapewnienia dostępności.

 

SKARGI I ODWOŁANIA:

Każdy ma prawo:

  • zgłosić uwagi dotyczące dostępności cyfrowej strony lub jej elementu,
  • zgłosić żądanie zapewnienia dostępności cyfrowej strony lub jej elementu,
  • wnioskować o udostępnienie niedostępnej informacji w innej alternatywnej formie.

Żądanie musi zawierać:

  • dane kontaktowe osoby zgłaszającej,
  • wskazanie strony lub elementu strony, której dotyczy żądanie,
  • wskazanie dogodnej formy udostępnienia informacji, jeśli żądanie dotyczy udostępnienia w formie alternatywnej informacji niedostępnej.

Rozpatrzenie zgłoszenia powinno nastąpić niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 7 dni. Jeśli w tym terminie zapewnienie dostępności albo zapewnienie dostępu w alternatywnej formie nie jest możliwe, powinno nastąpić najdalej w ciągu 2 miesięcy od daty zgłoszenia. 

Na niedotrzymanie tych terminów oraz na odmowę realizacji żądania można złożyć skargę do organu nadzorującego pocztą lub drogą elektroniczną na adres:

  • Organ nadzorujący: Dyrektor Muzeum - Dwory Karwacjanów i Gładyszów w Gorlicach
  • Adres: Muzeum - Dwory Karwacjanów i Gładyszów w Gorlicach ul. Wróblewskiego 10a 38-300 Gorlice
  • E-mail: galeria@gorlice.art.pl
  • Telefon: 183535618

Skargę można złożyć również do Rzecznika Praw Obywatelskich.

 

 DOSTĘPNOŚĆ ARCHITEKTONICZNA:

Siedziba Muzeum Dwory Karwacjanów i Gładyszów mieści się w Gorlicach przy ulicy Wróblewskiego 10A. Wjazd do budynku wyłożony jest kamieniami co utrudnia poruszanie się na wózku. Wejście  do muzeum  jak i przemieszczanie się po nim nie jest dostosowane dla osób poruszających się na wózku. Obiekt nie posiada udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami. 
Pracujemy nad tym.

Najbardziej dostępnym oddziałem Muzeum jest Ośrodek Konferencyjno-Wystawienniczy Kasztel w Szymbarku w którym zniwelowane zostały bariery poziome i pionowe, pozwalając na swobodne poruszanie się osób z niepełnosprawnościami. W obiekcie znajduje się winda, dostosowana toaleta oraz tyflografiki budynku oraz elementów dekoracyjnych.

INFORMACJE DODATKOWE:

Muzeum nie posiada funkcji kontaktu z tłumaczem języka migowego za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej.

KARTA INFORMACYJNA DLA RODZICÓW I DZIECI/ SKRÓCONA WERSJA POLITYKI STANDARDÓW OCHRONY MAŁOLETNICH

 

Standardy Ochrony Małoletnich w Muzeum – Dwory Karwacjanów i Gładyszów w Gorlicach - fragment; całość dostępna w sekretariacie.

 

Muzeum – Dwory Karwacjanów i Gładyszów jest miejscem, w którym dzieci i młodzież rozwijają swoją ciekawość i budują swoje zainteresowania. Radośnie uczestniczą w zajęciach, które pozwalają im tworzyć wspólnotę, decydować o sobie i własnym otoczeniu. Odkrywają czym dla nich jest kultura, historia, tożsamość i dziedzictwo.

Rolą dorosłych jest zapewnienie im bezpiecznego środowiska, w którym panuje troska o rozwój młodych ludzi i nie jest akceptowana żadna forma przemocy.

Wszyscy traktujemy każde dziecko z szacunkiem i uwzględniamy jego potrzeby.

Niedopuszczalne jest stosowanie przemocy wobec dzieci w jakiejkolwiek formie, przez kogokolwiek - zarówno naszych pracowników, współpracownik, rodziców czy opiekunów: 
Na dzieci nie krzyczymy! Nie grozimy im! Nie uderzamy dzieci!
Staramy się zapobiegać krzywdzeniu dzieci, a gdy podejrzewamy, że taka sytuacja ma miejsce, działamy tak, by zapewnić dziecku bezpieczeństwo.

Jeśli masz pytania lub wątpliwości, chcesz się czymś podzielić w temacie bezpieczeństwa dziecka i Polityki ochrony dzieci: skontaktuj się z nami: 18 35 35 618 lub napisz galeria@gorlice.art.pl

 Potrzebujesz wsparcia:

Jesteś rodzicem, opiekunem? Możesz zadzwonić na anonimowy i bezpłatny numer telefonu 800 100 100 - telefon dla rodziców i nauczycieli w sprawie bezpieczeństwa dzieci. Prowadzi go Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę. Telefon jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 12.00-15.00 oraz w czwartek w dodatkowych godzinach 16:30 – 20:30.

Jeśli jesteś młodym człowiekiem, który potrzebuje rozmowy, Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę, prowadzi numer telefonu zaufania: 116 111 - udziela wsparcia dzieciom i młodzieży do 18 r.ż. Telefon jest anonimowy i bezpłatny, działa 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Dzieci mogą porozmawiać o wszystkim: o przyjaźni, miłości, dojrzewaniu, kontaktach z rodzicami, rodzeństwem, problemach w szkole czy emocjach, których doświadczają. Gdy czują się dyskryminowane, kiedy doświadczają przemocy lub są jej świadkiem; www.116111.pl - telefon, chat, e-mail.

Uprzejmie informujemy, że ze względu na prace prowadzone w Skansenie Wsi Pogórzańskiej, w ramach projektu „Muzea Otwarte – rozszerzenie możliwości programowych instytucji kultury pogranicza polsko-słowackiego” w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Interreg V-A Polska - Słowacja 2014-2020, wystawa „Sztab Operacji Gorlickiej 1915” jest czasowo nieczynna.

REGULAMIN „SALONU GORLICKIEGO” - DOROCZNEJ PREZENTACJI GORLICKIEGO ŚRODOWISKA PLASTYCZNEGO – ARTYSTÓW PROFESJONALNYCH I NIEPROFESJONALNYCH, KONKURSU ORAZ PRZYZNAWANIA DOROCZNEJ NAGRODY ARTYSTYCZNEJ IM. ALFREDA DŁUGOSZA


 Załącznik do Zarządzenia nr 25/2024 Dyrektora Muzeum – Dwory Karwacjanów i Gładyszów w Gorlicach

 DOKUMENT DO POBRANIA - TUTAJ

„Salon gorlicki”- Doroczna Prezentacja Gorlickiego Środowiska Plastycznego – artystów profesjonalnych i nieprofesjonalnych
Termin wernisażu oraz prezentacji „Salonu gorlickiego” - termin rokrocznie ustalany, zgodnie z harmonogramem wystaw, informacja dostępna na stronie internetowej instytucji oraz w siedzibie muzeum
Termin zgłaszania prac do „Salonu gorlickiego” - termin rokrocznie ustalany, informacja udostępniana na stronie internetowej instytucji/na tablicy ogłoszeń/ w sekretariacie w siedzibie instytucji/ przesyłana korespondencją mailową
Miejsce prezentacji „Salonu gorlickiego” - Galeria Sztuki „Dwór Karwacjanów” w Gorlicach (38-300), ul. Wróblewskiego 10a, oddział – Muzeum - Dwory Karwacjanów i Gładyszów w Gorlicach
 
Słownik pojęć zdefiniowanych w regulaminie:
Organizator – Muzeum - Dwory Karwacjanów i Gładyszów w Gorlicach
Zgłaszający/uczestnik/artysta – artysta/twórca zgłaszający dzieło i biorący udział w „Salonie gorlickim”
Praca – dzieło zgłoszone na Salon
Salon – „Salon gorlicki”- doroczna prezentacja Gorlickiego Środowiska Plastycznego – artystów profesjonalnych i nieprofesjonalnych
Konkurs – wydarzenie towarzyszące organizacji „Salonu gorlickiego”, którego ideą jest ocena zgłoszonych prac oraz przyznanie nagrody artystycznej oraz wyróżnień; adresatami konkursu są artyści nieprofesjonalni, uczestnicy „Salonu gorlickiego”
Jury – niezależna komisja artystyczna powołana przez Organizatora, dokonująca oceny prac i przyznająca nagrodę artystyczną im. Alfreda Długosza oraz wyróżnienia w dorocznym konkursie
Nagroda – doroczna nagroda artystyczna im. Alfreda Długosza, przyznawana przez Jury
Publikacja/katalog – okolicznościowe wydawnictwo towarzyszące dorocznej prezentacji, wydawane w przypadku posiadania przez Organizatora zabezpieczonych środków finansowych
Artysta nieprofesjonalny - to osoba zajmująca się twórczością artystyczną, która nie posiada formalnego wykształcenia w danej dziedzinie sztuki ani nie wykonuje jej zawodowo. Może tworzyć w różnych formach sztuki, takich jak malarstwo, rzeźba, muzyka, literatura, fotografia czy teatr, ale nie traktuje tego jako głównego źródła dochodu ani nie uczestniczy w profesjonalnych kręgach artystycznych. Artysta nieprofesjonalny może być osobą, która tworzy dla przyjemności, pasji, jako hobby lub w celu wyrażenia siebie. Chociaż nie ma wykształcenia artystycznego, jego prace mogą być oryginalne, wartościowe i pełne twórczego potencjału. W kontekście sztuki, termin „nieprofesjonalny” nie oznacza braku jakości, a raczej odnosi się do braku formalnego statusu lub kariery zawodowej w dziedzinie sztuki.
 
PREAMBUŁA
Organizatorem wystawy „Salon gorlicki” - doroczna prezentacja gorlickiego Środowiska Plastycznego – artystów profesjonalnych i nieprofesjonalnych – zwanym dalej Salonem – jest Muzeum - Dwory Karwacjanów i Gładyszów w Gorlicach z siedzibą 38-300 Gorlice, ul. Wróblewskiego 10A– zwane dalej Organizatorem. Celem „Salonu gorlickiego” jest ukazanie różnorodności form działalności artystów profesjonalnych oraz nieprofesjonalnych i konfrontacja osiągnięć artystycznych w dziedzinie twórczości w postaci obrazów, grafik, instalacji i innych dzieł sztuki oraz zwrócenie uwagi na stosowanie formy wizualnej w upowszechnianiu kultury.
 
I. Zasady uczestnictwa w „Salonie Gorlickim”
1.Celem wystawy jest prezentacja twórczości artystycznej oraz promocja lokalnych artystów w różnych dziedzinach sztuki, w tym malarstwa, rzeźby, grafiki, fotografii, rysunku, rękodzieła oraz innych form artystycznych
2.Tematyka wystawy jest otwarta i może obejmować szeroką gamę tematów artystycznych, od prac abstrakcyjnych po prace przedstawiające realia życia codziennego, pejzaże, portrety, martwą naturę, itp.
3.Uczestnikiem wystawy może być każda osoba, która ukończyła 18. rok życia i jest twórcą prac artystycznych pochodzącym lub mieszkającym na terenie Ziemi Gorlickiej – Miasta i Powiatu Gorlickiego. Prace mogą pochodzić z różnych dziedzin sztuki, w tym malarstwa, rzeźby, grafiki, fotografii i innych.
4.Aby wziąć udział w wystawie, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej organizatora lub w siedzibie organizatora oraz dostarczyć wraz z pracami do siedziby Organizatora
5.Każdy uczestnik może zgłosić do wystawy maksymalnie 2 prace, z uwagi na ograniczoną przestrzeń sal ekspozycyjnych każdy Zgłaszający otrzymuje do dyspozycji powierzchnię wystawienniczą o wym. 150x100 cm na prezentację malarstwa, grafiki, fotografii, tkaniny, rysunku, płaskorzeźby. Autorzy rzeźb oraz instalacji przestrzennych muszą dostosować się do posiadanych możliwości wystawienniczych galerii.
6.Każda zgłoszona praca powinna być podpisana i zawierać imię, nazwisko, datę powstania.
7.Organizator zastrzega sobie prawo do odmowy przyjęcia prac, które nie spełniają kryteriów jakościowych, tematycznych lub nie mieszczą się w ustalonym formacie.
8.Prace zgłoszone do wystawy muszą być samodzielnymi dziełami artystycznymi, wykonanymi w ciągu ostatnich 2 lat i dotychczas nie były prezentowane na dorocznych przeglądach Salonu Gorlickiego.
9.Wystawiane prace muszą być gotowe do ekspozycji, odpowiednio oprawione lub przygotowane do zawieszenia/stawiania. Prace, które wymagają specjalnego montażu, powinny być dostarczone z odpowiednimi elementami instalacyjnymi.
10.Praca przekazywana na Salon jako przesyłka pocztowa powinna być starannie zabezpieczona. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenia powstałe podczas transportu. Zniszczone prace nie będą dopuszczone do „Salonu gorlickiego”.
11.Koszty przesyłki prac pokrywa w całości Zgłaszający.
12.Prace należy przesłać lub dostarczyć w terminie wyznaczonym przez Organizatora na adres: Muzeum - Dwory Karwacjanów i Gładyszów w Gorlicach, ul. Wróblewskiego 10A, 38-300 Gorlice z dopiskiem: „Salon gorlicki”. Prace nadesłane po terminie nie będą brały udziału w Salonie. Decyduje data wpływu do Organizatora.
13.Przekazanie prac na „Salon gorlicki” wiąże się z wyrażeniem zgody przez artystę na ich nieodpłatne publikowanie na stronie Organizatora.
14.Niewywiązanie się z warunków określonych w pkt. 1-13 może skutkować wycofaniem dzieła/dzieł z Salonu.
15.Zgłaszający jest zobowiązany w terminie do 30 dni po zakończeniu prezentacji „Salonu gorlickiego” do odbioru własnych prac. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za prace, które nie zostaną odebrane w wyznaczonym terminie.
 
II. Zasady uczestnictwa w konkursie
1.Adresatami konkursu o przyznanie nagrody artystycznej im. Alfreda Długosza są artyści pełnoletni, nieprofesjonalni (czyli nie ukończyli wyższej uczelni plastycznej , pochodzący lub mieszkający na terenie Ziemi Gorlickiej – Miasta i Powiatu Gorlickiego, którzy złożyli swoje prace na „Salon Gorlicki”.
2.Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wyrażona zgoda artysty.
3.Przeglądu i oceny zgłoszonych prac i kwalifikacji do dorocznej nagrody im. Alfreda Długosza dokonuje niezależne Jury, składające się z przedstawicieli organizatora, artystów oraz ekspertów w dziedzinie sztuki.
 
III. Nagroda artystyczna i wyróżnienia
1.Nagrodę artystyczną im. Alfreda Długosza oraz wyróżnienia autorom wybranych przyznaje niezależne Jury powołane przez Organizatora.
2.Jury sporządza protokół z posiedzenia komisji artystycznej.
3.Decyzja Jury jest niepodważalna i ostateczna.
4.Organizator może przyznać dodatkowe nagrody bądź wyróżnienia, niezależne od decyzji Jury.
5.Wyniki konkursu ogłaszane są przez Organizatora podczas wernisażu „Salonu gorlickiego”. W terminie późniejszym informacja zamieszczana jest na stronie internetowej Organizatora.
6.Organizator występuje do Burmistrza Gorlic o przyznanie nagrody finansowej dla laureata dorocznego konkursu o nagrodę artystyczną im. Alfreda Długosza. Decyzję o jej przyznaniu bądź nie podejmuje Burmistrz Gorlic. Jest to decyzja niezależna od Organizatora.
 
IV. Publikacja
1.W przypadku posiadania przez Organizatora środków finansowych dorocznemu Salonowi może towarzyszyć wydawnictwo okolicznościowe - katalog.
2.W celu realizacji katalogu Zgłaszający przekaże Organizatorowi elektroniczną wersję pracy w rozdzielczości 300 dpi, format JPG (highest quality) oraz notę biograficzną.
3.Termin dostarczenia materiałów do realizacji katalogu jest określany przez Organizatora w formie informacji dostępnej w siedzibie instytucji lub zamieszczanej na stronie internetowej lub zamieszczanej na tablicy ogłoszeń lub rozsyłanej, bezpośredniej korespondencji mailowej. Materiały nadesłane po terminie nie będą uwzględnianie w druku katalogu. Decyduje data wpływu/dostarczenia materiałów do Organizatora.
4.W przypadku realizacji wydawnictwa wszyscy zakwalifikowani Zgłaszający otrzymują nieodpłatnie po jednym egzemplarzu katalogu.
 
V. Zasady wykorzystania nadesłanych materiałów
1.Zgłaszający oświadcza, że:
a) posiada wyłączne prawo do rozporządzania Dziełem;
b) przysługujące mu autorskie prawa majątkowe do Dzieła nie są w żaden sposób ograniczone lub obciążone prawami osób trzecich oraz, że Dzieło to nie narusza praw osób trzecich;
c) udziela Organizatorowi nieodpłatnej licencji niewyłącznej na korzystania z Dzieła na następujących polach eksploatacji:
−rozpowszechniania Dzieła, to jest publicznego wystawienia, wyświetlenia, emitowania, a także publicznego udostępniania Dzieła w taki sposób, aby każdy mógł mieć do niego dostęp w miejscu i w czasie przez siebie wybranym,
−utrwalania na papierze, na nośnikach informacji (CD, DVD, kartach pamięci, USB, innych) w nieograniczonej liczbie kopii,
−wprowadzania do pamięci komputera,
−wprowadzania do obrotu wizerunku Dzieła w formie utrwalonej, a w szczególności może reprodukować dzieło w katalogach (w wersji drukowanej, jak i elektronicznej), ulotkach, opracowaniach dotyczących ekspozycji, na których będzie wystawiane; publikować w Internecie, w serwisach społecznościowych itp.
−prawa i zezwolenia, o których mowa w dalszej części, obejmują całość praw i zezwoleń, niezbędnych do eksploatacji Dzieła w zakresach określonych powyżej.
2.W przypadku wystąpienia przeciwko organizatorom Salonu gorlickiego osoby trzeciej z roszczeniami wynikającymi z naruszenia jej praw, Zgłaszający zobowiązany jest do:
a) wystąpienia w procesie (w przypadku dochodzenia na drodze sądowej) i podjęcia wszelkich czynności w celu zwolnienia Organizatora Salonu gorlickiego z udziału w sprawie;
b) pełnego zaspokojenia tych roszczeń i tym samym zwolnienia organizatorów Salonu gorlickiego od obowiązku świadczeń z tego tytułu;
3.Udzielenie nieodpłatnej licencji niewyłącznej na korzystanie z Dzieła rozpoczyna się z dniem przesłania Dzieła na Salon gorlicki.
4.Organizator jest uprawniony do udzielania innym podmiotom — w zakresach wymienionych powyżej — sublicencji na korzystanie z Dzieła (przesłanych wersji elektronicznych dzieła oraz ich dokumentacji cyfrowej).
 
VI. Ochrona danych osobowych
1.Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku (o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133/97, poz. 883 z późniejszymi zmianami), Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie ich swobodnego przepływu (tzw. RODO), Organizator — informuje, iż jest administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu.
2.Dane osobowe zostaną wykorzystane w celu organizacji Salonu gorlickiego w następujący sposób: imię i nazwisko zostanie wykorzystanie do oznaczenia dostarczonego utworu.
3.Inne dane zebrane we wniosku (dane teleadresowe np. numer telefonu, adres korespondencyjny) nie zostaną upublicznione, jednak zostaną wykorzystane w celu przeprowadzenia i zorganizowania Salonu gorlickiego w celu kontaktu z osobami biorącymi udział w wydarzeniu. Dane teleadresowe nie zostaną upublicznione, ani przekazane podmiotom trzecim, o ile przepisy prawa nie wskazują inaczej.
4.Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do organizacji Salonu gorlickiego co znajduje usprawiedliwienie w art. 23 ust. 1 pkt. 3 oraz 5 ustawy o ochronie danych osobowych. Oznaczenie imieniem i nazwiskiem przesłanej pracy jest zgodne z przepisami ustawy o prawie autorskimi prawach pokrewnych, jednakże osoba zgłaszająca może wskazać pseudonim lub zrezygnować z oznaczenia utworu imieniem i nazwiskiem lub pseudonimem. Każda osoba zgłaszająca ma prawo do wglądu w swoje dane i ich poprawiania.
 
VII.Inne ustalenia
5.Sprawy sporne mogą być rozstrzygane przez polskie sądy wedle polskiej jurysdykcji obowiązującej w Unii Europejskiej.
6.Zgoda na udział w Dorocznej Prezentacji Gorlickiego Środowiska Plastycznego oraz w Konkursie jest jednoznaczna z akceptacją warunków zawartych w regulaminie.
7.Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w regulaminie, o czym poinformuje uczestników na stronie internetowej lub w formie pisemnej.
8.W sprawach nieuregulowanych w niniejszym regulaminie, decyduje organizator wystawy.
 
ORGANIZATOR
Muzeum - Dwory Karwacjanów i Gładyszów w Gorlicach
ul. Wróblewskiego 10a, 38-300 Gorlice
tel. 18 353 56 18,
e-mail do instytucji: galeria@gorlice.art.pl
NIP: 738-207-14-96 REGON: 120588010
Uwaga! Prace bez prawidłowo wypełnionej i czytelnej metryczki (imiona i nazwiska wykonawców, adresu) nie będą uwzględniane w Konkursie. Metryczka w formie PDF do pobrania razem z regulaminem  pobierz tutaj
 
 

Uprzejmie informujemy, że ze względu na prace prowadzone w Skansenie Wsi Pogórzańskiej w Szymbarku, w ramach projektu „Muzea Otwarte – rozszerzenie możliwości programowych instytucji kultury pogranicza polsko-słowackiego” w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Interreg V-A Polska - Słowacja 2014-2020, wystawa „Sztab Operacji Gorlickiej 1915” jest czasowo nieczynna.

Zapowiedzi

05 listopada 2024 - 29 listopada 2024

Skansen w Szymbarku

12 listopada 2024 - 31 grudnia 2025

małopolska

12 listopada 2024 - 27 listopada 2024

Muzeum - Dwory Karwacjanów i Gładyszów w Gorlicach

Newsletter

Bądź na bieżąco i zapisz się do naszego biuletynu.

* indicates required
Do góry