Wydarzenia kulturalne

MAŁOPOLSKA MARZANNA - KONKURS POD HONOROWYM PATRONATEM MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO - WITOLDA KOZŁOWSKIEGO

17 stycznia 2024 - 15 marca 2024

Skansen w Szymbarku

Muzeum - Dwory Karwacjanów i Gładyszów zaprasza do udziału w konkursie pod honorowym patronatem Witolda Kozłowskiego - Marszałka Województwa Małopolskiego - MAŁOPOLSKA MARZANNA.

TVP3 KRAKÓW - KRONIKA KULTURALNA - RELACJA Z WYSTAWY "HELENA KRAJEWSKA – ODCIENIE SOCREALIZMU. WYSTAWA ZE ZBIORÓW MUZEUM ZIEMI BIECKIEJ" W GALERII SZTUKI DWÓR KARWACJANÓW W GORLICACH

25 stycznia 2024 - 29 lutego 2024

Dwór Karwacjanów

W dniu 19 stycznia w Galerii Sztuki Dwór Karwacjanów w Gorlicach gościła ekipa TVP3 Kraków, zainteresowana wystawą zapomnianej artystki Heleny Krajewskiej. Relację z tej wizyty można obejrzeć w "Kronice kulturalnej 25.01.2024".

Ferie w Muzeum

01 lutego 2024 - 25 lutego 2024

Muzeum

Zapraszamy serdecznie do korzystania z oferty warsztatowej oddziałów Muzeum podczas FERII 2024!

"Krakowskiego Lajkonika ego w boskiej komedii Dantego. Żel-art. Jana K. Pawluśkiewicza" / wystawa w Galerii Sztuki Dwór Karwacjanów w Gorlicach

07 marca 2024 - 21 kwietnia 2024

Dwór Karwacjanów

Serdecznie zapraszamy we czwartek 7 marca o godz. 18:00 do Galerii Sztuki Dwór Karwacjanów w Gorlicach na wernisaż wystawy Jana Kantego Pawluśkiewicza. Wystawa będzie prezentowana do 21 kwietnia br.

MEMENTO MORI DANCE CLUB / KONCERT

Koncerty

11 marca 2024

Zapraszamy serdecznie na wyjątkowy koncert! MEMENTO MORI DANCE CLUB to eksperymentalny projekt plasujący się na pograniczu muzyki tradycyjnej, archeologii i detektywistyki muzycznej oraz wolnej twórczości. Poniedziałek 11 marca 2024 /godz. 18.00/ Kasztel w Szymbarku.

#SERIALNAWEGIERSKIEJ - Mariusz Brodowski Mgr Mors / wystawa w Galerii Sztuki Dwór Karwacjanów w Gorlicach

14 marca 2024 - 14 kwietnia 2024

Dwór Karwacjanów

Serdecznie zapraszamy we czwartek 14 marca do Galerii Sztuki Dwór Karwacjanów w Gorlicach na wystawę pn. #serialnawegierskiej Mariusza Brodowskiego - Mgr Mors. Wystawa będzie prezentowana do 14 kwietnia br.

ŁEMKOWSKO - POGÓRZAŃSKI JARMARK WIELKANOCNY / ZAGRODA MAZIARSKA W ŁOSIU

Imprezy

17 marca 2024

Zagroda Maziarska

Muzeum - Dwory Karwacjanów i Gładyszów w Gorlicach - oddział Zagroda Maziarska w Łosiu  serdecznie zaprasza na kolejną edycję Łemkowsko - Pogórzańskiego Jarmarku Wielkanocnego.

Bądź na bieżąco i zapisz się do naszego biuletynu.

* indicates required