Wydarzenia kulturalne

"MISTRZ TRADYCJI – AGNIESZKA BYLICA. POGÓRZAŃSKIE RĘKODZIEŁO" / SKANSEN W SZYMBARKU

10 kwietnia 2024 - 31 grudnia 2024

Skansen w Szymbarku

Muzeum - Dwory Karwacjanów i Gładyszów w Gorlicach otrzymało dofinansowanie ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu: Kultura ludowa i tradycyjna, zadanie "Mistrz Tradycji", na realizację projektu pn.: "Mistrz Tradycji – Agnieszka Bylica. Pogórzańskie rękodzieło".

Ogłoszone zostały konkursy: "Amicus Hominum" i "Kryształy Soli"

14 czerwca 2024 - 31 lipca 2024

małopolska

Ogłoszone zostały konkursy: o Nagrodę Samorządu Województwa Małopolskiego dla Osób Działających na Rzecz Dobra Innych "Amicus Hominum", a także o Nagrodę Marszałka Województwa Małopolskiego dla najlepszych organizacji pozarządowych "Kryształy Soli".

KROMER BIECZ FESTIWAL

26 lipca 2024 - 28 lipca 2024

Kolegiata pw. Bożego Ciała w Bieczu

Plakaty z programem koncertów

"WAKACJE LITERACKIE" W BESKIDZIE NISKIM / TEREN ŁEMKOWSKIEJ WATRY

27 lipca 2024 - 29 lipca 2024

teren łemkowskiej Watry

Gminna Biblioteka Publiczna w Uściu Gorlickim w dnaiach 27-29 lipca 2024 zaprasza:

Otwarte Wrota Krainy Podkowca / O nietoperzach w Szymbarku - gra terenowa

Wykłady i spotkania

27 lipca 2024

Zapraszamy serdecznie w sobotę 27 lipca 2024 r. w godz. 13.00 - 15.00, na rodzinną grę terenową pt. O PODKOWCACH W SZYMBARKU, która odbędzie się w ramach "Otwartych Wrót Krainy Podkowca". To wydarzenie o nietoperzach, dla nietoperzy i wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się więcej o tych wyjątkowych ssakach.