Skład Rady Muzeum 2020-2024 

 

  1. prof. dr hab.  Stanisław Tabisz - przewodniczący
  2. prof. dr hab. Krzysztof Tomalski - wiceprzewodniczący
  3. mgr Daniel Markowicz - sekretarz
  4. mgr Łukasz Bałajewicz - członek Rady
  5. mgr Marek Dziedziak - członek Rady
  6. dr Andrzej Welc - członek Rady
  7. mgr Zbigniew Wolanin - członek Rady

 

Zobacz notki o członkach rady

 

Skład Rady Muzeum 2016-2020

 

  1. prof. dr Tomasz Gryglewicz - przewodniczący
  2. dr Andrzej Welc- wiceprzewodniczący
  3. mgr Daniel Markowicz - sekretarz
  4. prof. Stanisław Tabisz- członek Rady
  5. mgr Łukasz Bałajewicz - członek Rady
  6. mgr Zbigniew Wolanin - członek Rady
  7. mgr Marek Dziedziak- członek Rady

 

Zobacz notki o członkach rady

 


Skład Rady Muzeum 2012-2016 
  1. prof. dr Tomasz Gryglewicz - przewodniczący
  2. dr Andrzej Welc- wiceprzewodniczący
  3. mgr Maria Kuźniarska-Pęczek- sekretarz
  4. prof. Stanisław Tabisz- członek Rady
  5. dr hab. prof. UŚ Jan Kajfosz- członek Rady
  6. mgr Daniel Markowicz- członek Rady
  7. mgr Marek Dziedziak- członek Rady


Zobacz notki o członkach rady

 

Skład Rady Muzeum 2008-2012

  1. prof. dr Tomasz Gryglewicz
  2. dr Andrzej Welc
  3. mgr Magdalena Kroh
  4. mgr Marta Bartuś
  5. mgr Daniel Markowicz
  6. mgr Maria Kuźniarska-Pęczek
  7. mgr Marek Dziedziak

 

Rada Muzeum przy Muzeum Dwory Karwacjanów i Gładyszów w Gorlicach, została powołana Uchwałą nr 246/102/08 Zarządu Powiatu Gorlickiego z dnia 27 sierpnia 2008 roku. W jej skład wchodziło wówczas 7 członków.

Uchwałą nr 235/100/12 Zarządu Powiatu Gorlickiego z dnia 5 września 2012 roku powołano nowy skład rady Muzeum. Obecnie do Rady Muzeum należy 7 członków.

Zapowiedzi

24 maja 2022 - 31 lipca 2022

Kasztel w Szymbarku

08 czerwca 2022 - 12 września 2022

małopolska

Newsletter

Bądź na bieżąco i zapisz się do naszego biuletynu.

* indicates required
Do góry