TWORZYMY ŻYWE OBRAZY

zajęcia warsztatowe w ramach projektu "Bon Kultury"

marzec 2014

Galeria Sztuki "Dwór Karwacjanów"

2014-03-24   2014-03-24   2014-03-24

Projekt "BON KULTURY" jest celem strategicznym Zarządu Województwa Małopolskiego. Zadaniem projektu jest poszerzenie oferty edukacyjnej publicznych instytucji kultury, znajdujących się na terenie Województwa Małopolskiego tak, by wykształcić innowacyjne formy kształcenia i rozwijania kompetencji kulturowych i kreatywnych wśród mieszkańców Małopolski. Cel ten ma zostać osiągnięty poprzez szkolne i pozaszkolne projekty edukacyjne i artystyczne, które wpłyną na zwiększenie dostępności do wysokiej jakości oferty kulturalnej.

TWORZYMY ŻYWE OBRAZY

Zajęcia warsztatowe adresowane do zorganizowanych grup młodzieży podczas, których uczestnicy zapoznają się z dziełami największych artystów epoki renesansu, baroku i klasycyzmu. Efektem finalnym zajęć jest wspólna fotografia stworzonego obrazu, która w formie odbitki przekazywana jest każdej osobie biorącej udział w warsztatach.

miejsce realizacji: Galeria Sztuki "Dwór Karwacjanów"

Programy ministra