SPOTKANIA NA WĘGIERSKIM SZLAKU

Imprezy

02 września 2016 18:00

SPOTKANIA NA WĘGIERSKIM SZLAKU
„Spotkania na węgierskim szlaku” to cykliczne wydarzenie, którego celem jest prezentacja różnorodności kulturowej krajów, przez które przebiegał historyczny szlak winny tj. Polski, Ukrainy, Słowacji, Czech, Węgier. W ostatnich latach organizatorzy odeszli od formy plenerowego „etno-pikniku” na rzecz prezentacji twórczości plastycznej i muzycznej artystów polskich, słowackich, węgierskich i ukraińskich.

W programie:
- wernisaż wystawy GENERÁCIA V NOVEJ INTIMITE grupy artystów „C+S” z Czech, Słowacji i Węgier / oficyna dworska
- koncert pieśni ludowych w wykonaniu chóru CANTORES CARVATIANI / oficyna dworska
- wernisaż wystawy fotografii Michała Gralewskiego pt.: „HALLÓ, ITT BUDAPEST” / foyer kasztelu
- prezentacja multimedialna Michała Gralewskiego z cyklu "STOLICE EUROPY" - BUDAPESZT / sala główna kasztelu

Sezon letni : maj - wrzesień
poniedziałek: nieczynne