Wydarzenia kulturalne

01 grudnia 2017 10:00 - 31 grudnia 2018

Muzeum Dwory Karwacjanów i Gładyszów

Muzeum Dwory Karwacjanów i Gładyszów jako lider projektu uzyskało wsparcie finansowe na realizację projektu pn. MUZEA OTWARTE – ROZSZERZENIE MOŻLIWOŚCI PROGRAMOWYCH INSTYTUCJI KULTURY POGRANICZA POLSKO-SŁOWACKIEGO w ramach Programu Współpracy Transgranicznej INTERREG PL – SK 2014-2020 Oś priorytetowa 1. Ochrona i rozwój dziedzictwa przyrodniczego i kulturowego obszaru pogranicza.

27 kwietnia 2018 - 07 listopada 2018

Zagroda Maziarska i Kasztel w Szymbarku

Muzeum Dwory Karwacjanów i Gładyszów w Gorlicach otrzymało dofinansowanie z MKiDN na realizacje projektu "Gorliczanki. Równe i Niepodległe" w ramach programu "Patriotyzm Jutra" realizowanego przez Muzeum Historii Polski w Warszawie.

01 lipca 2018 - 30 czerwca 2019

Muzeum Dwory Karwacjanów i Gładyszów

Celem inicjatywy "Pociąg do kultury" jest stworzenie nowej, atrakcyjniej oferty dla pasażerów korzystających z publicznego transportu kolejowego świadczonego przez Koleje Małopolskie. Bez dodatkowych kosztów każdy pasażer uzyskuje możliwość korzystania ze zniżek i rabatów możliwych do wykorzystania w licznych instytucjach kultury w regionie.

10 września 2018 - 05 października 2018

małopolska

Na zadania, które przeszły weryfikację  będzie można głosować od 10 września do 5 października. Wyniki głosowania, a co za tym idzie zadania, które zostaną zrealizowane w ramach 3. edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego poznamy do 30 listopada 2018 r.

Koncerty

28 września 2018 17:00 - 19:00

Państwowa Szkoła Muzyczna w Bobowej

Serdecznie zapraszamy 28 września do Państwowej Szkoły Muzycznej I st. w Bobowej na koncert w ramach XII GORLICKIEJ JESIENI MUZYCZNEJ. Koncert będzie zorganizowany  z okazji stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości. WSTĘP BEZPŁATNY.

29 września 2018 10:00 - 30 września 2018 18:00

Muzeum Dwory Karwacjanów i Gładyszów

Muzeum Dwory Karwacjanów i Gładyszów w Gorlicach włączyło się do Akcji pn.  “60+ Kultura”, której inicjatorem jest Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Wstęp: 1 PLN