<< Cofnij
  • 09.01 - 04.02
    JUBILEUSZOWA WYSTAWA PAŃSTWOWEJ STADNINY KONI HUCULSKICH w Gładyszowie
    fotografia, stroje, malarstwo /sala główna i kameralna/
  • 06.02 - 28.02
    DOROCZNA WYSTAWA PRAC PACJENTÓW ODDZIAŁU PSYCHIATRYCZNEGO
    z Pracowni Terapii Sztuką Rejonowego Szpitala w Gorlicach /sala kameralna/
    RYSZARD DUDEK malarstwo - Rzeszów /sala główna/
  • 01.03 - 24.03
    ADAM HOFFMAN rysunek - wystawa pośmiertna - Kraków /sala główna i kameralna/
  • 26.03 - 14.04
    SERGIJ BIBA malarstwo - Użgorod/Ukraina /sala kameralna/
    BORIS KUZMA malarstwo - Użgorod/Ukraina /sala główna/
  • 16.04 - 05.05
    MACIEJ SZUPICA plakaty - Gdańsk /sala kameralna/
    ARTEFAKTY malarstwo, grafika - Przemyśl /sala główna/
  • 07.05 - 02.06
    STANISŁAW MAZUŚ malarstwo - Tychy /sala główna/
    BARDEJOVSKIE ŚRODOWISKO PLASTYCZNE (wystawa zbiorowa) - Bardejov/Słowacja /sala kameralna/
  • 04.06 - 27.06
    JERZY JĘDRYSIAK grafika - Zakopane /sala główna/
    ZDZISŁAW WITWICKI ilustracje książkowe - Warszawa /sala kameralna/
  • 02.07 - 21.07
    EWA FORTUNA tkanina, rzeźba, pastele - Zakopane /sala główna/
    ZYGMUNT PIEKACZ rzeźba - Zakopane /sala główna/
    ZBIGNIEW JUJKA, HENRYK SAWKA rysunek satyryczny /sala kameralna/
  • 23.07 - 13.08
    WYSTAWA GRAFIKI PRAC STUDENTÓW ASP WE LWOWIE - Ukraina /sala kameralna/
    I
    V MIĘDZYNARODOWE PREZENTACJE TWÓRCZOŚCI ARTYSTÓW ŁEMKOWSZCZYZNY
    "ŁEMKOWSKIE JERUZALEM"
    /sala główna/
  • 20.08 - 10.09
    EWA JEZIORSKA-KARWOWSKA grafika - Lublin /sala główna/
    KAROL KARWOWSKI malarstwo - Lublin /sala główna/
  • 14.09 - 30.09
    WYSTAWA PRAC LAUREATÓW MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU GRAFIKI KOMPUTEROWEJ
    dla dzieci i młodzieży powiatu gorlickiego i bardejovskiego - Słowacja - Polska /sala kameralna/
    LESZEK DĄBROWSKI malarstwo - Wielka Brytania /sala główna/
  • 24.09 - 26.09
    POPLENEROWA WYSTAWA PRAC UCZESTNIKÓW MALARSKIEGO PLENERU POLONIJNEGO
    "WSCHÓD - ZACHÓD" GORLICE 2004 malarstwo, grafika /sala kameralna/
  • 02.10
    WYSTAWA PRAC LAUREATÓW MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU "PIĘKNO BESKIDÓW I BIESZCZADÓW"
    dla dzieci i młodzieży /sala kameralna/
  • 01.10 - 21.10
    ROBERT KOENIG rzeźba - Anglia /sala kameralna/
    KRZYSZTOF ŻARNOWSKI malarstwo - Gorlice /sala główna/
  • 19.10
    WYSTAWA POPLENEROWA PRAC UCZESTNIKÓW PLENERU FOTOGRAFICZNEGO w Zdyni
    "4 pory roku - spotkania z Łemkowszczyzną" /sala kameralna/
  • 22.10 - 17.11
    GRZEGORZ WITEK rzeźba - Warszawa /sala kameralna/
    PIOTR RĘDZINIAK malarstwo, tkanina - Rzeszów /sala główna/
  • 19.11 - 15.12
    KRYSTYNA NOWAKOWSKA rzeźba - Kraków /sala główna i kameralna/
    JERZY NOWAKOWSKI rzeźba, medalierstwo - Kraków /sala główna i kameralna/
  • 17.12 - 12.01
    JUBILEUSZOWA WYSTAWA PRAC GORLICKIEGO ŚRODOWISKA PLASTYCZNEGO
    malarstwo, fotografia, rzeźba, grafika /sala główna i kameralna/
Do góry