WŁODEK PAWLIK TRIO / MONIUSZKO POLISH JAZZ - KONCERT

Koncerty

28 września 2019

Włodek Pawlik Trio wystąpi w Dworze Karwacjanów w Gorlicach. Serdecznie zapraszamy 28 września 2019 roku o godz. 17:00. Koncert w ramach XIII Festiwalu Gorlickiej Jesieni Muzycznej - Stanisław Moniuszko i jego Europa.

Z powodu bardzo dużego zainteresowania koncertem WŁODEK PAWLIK TRIO koncert został przeniesiony i odbył się w sali koncertowej Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych I i II stopnia w Gorlicach. Serdecznie dziękujemy panu Dyrektorowi Henrykowi Rąpale za udostępnienie sali.

Rezerwacji miejsc na koncerty XIII FESTIWALU GORLICKA JESIEŃ MUZYCZNA można dokonać na stronie: http://festiwale.penderecki-center.pl/

Włodek Pawlik Trio w składzie:
Włodek Pawlik - fortepian,
Paweł Pańta - kontrabas,
Adam Zagórski - perkusja

Program: Pawlik/ Moniuszko Polish Jazz
Prząśniczka - pieśń, Aria Jontka z opery "Halka",  "Szumią jodły na gór szczycie..”,
Aria Skołuby z opery "Straszny dwór",  "Ten zegar stary", Znasz-li ten kraj-pieśń,
Aria Halki z opery "Halka", "Gdyby rannym słonkiem..",  Pieśń wieczorna "Po nocnej rosie.."
Kum i kuma -pieśń, Matko już nie ma cię - pieśń, Motyw z kurantem z opery "Straszny dwór"

Organizatorzy:
Dwory Karwacjanów i Gładyszów w Gorlicach,
Starostwo Powiatowe w Gorlicach,
Urząd Miejski w Gorlicach,
Polskie Towarzystwo Muzyki Kameralnej

Współorganizator
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych I i II stopnia w Gorlicach

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu „Moniuszko 2019 – Promesa”, realizowanego przez Instytut Muzyki i Tańca.

Galeria Sztuki "Dwór Karwacjanów"

poniedziałek - piątek  8:00 - 17:00
sobota 11:00 - 17:00
niedziela 11:00 - 15:00
Monday - Friday  8 a.m. - 5 p.m.
Saturday 11 a.m - 5 p.m.
Sunday 11 a.m - 3 p.m.