POCIĄG DO KULTURY

POCIĄG DO KULTURY
grafika pogladowa pociag do kultury1

O inicjatywie

Czym jest? Komu i czemu służy?

Najważniejszym celem inicjatywy "Pociąg do kultury" jest stworzenie nowej, atrakcyjniej oferty dla pasażerów korzystających z publicznego transportu kolejowego świadczonego przez Koleje Małopolskie. Bez dodatkowych kosztów każdy pasażer uzyskuje możliwość korzystania ze zniżek i rabatów możliwych do wykorzystania w licznych instytucjach kultury w regionie.

Inicjatywie tej przyświeca wola zwiększenia komfortu życia mieszkańców Małopolski. Pobudza i zarazem umożliwia ona dobre i wartościowe spędzanie wolnego czasu poprzez atrakcyjne obcowanie z kulturą w ciekawych instytucjach kultury województwa małopolskiego.

Inicjatywa "Pociąg do kultury" to wymierny pakiet korzyści dla mieszkańców i gości regionu. Sprzyja ona równocześnie rozwojowi transportu kolejowego oraz rozwojowi oferty kulturalnej, proponując ofertą zarówno partnerską, różnorodną, sieciową jak i ciekawą pod względem dostępności. Bez wątpienia stanowi także element promocyjny tak usług świadczonych przez Koleje Małopolskie, jak również oferty programowej (koncerty, przedstawienia, warsztaty, wystawy itp.) publicznych, samorządowych instytucji kultury.

"Pociąg do kultury" to wspólna inicjatywa Województwa Małopolskiego i Kolei Małopolskich sp. z o.o.

Na czym polega „Pociąg do kultury”?
Najprościej: bilet kolejowy i kupon rabatowy do instytucji kultury w jednym.
Kupując bilet na przejazd kolejami spółki Koleje Małopolski otrzymujesz równocześnie rabat 30% na wstęp do oddziałów Muzeum Dwory Karwacjanów i Gładyszów.

Jak skorzystać?
Kup dowolny bilet na przejazd Kolejami Małopolskimi.
Nie wyrzucaj wykorzystanego biletu za przejazd Kolejami Małopolskimi.
Zatrzymaj go, bez względu na to w jaki sposób kupiłeś bilet (w okienku kasowym, poprzez aplikację iMKA, w biletomacie, on-line, u konduktora).
Kupiony bilet, potwierdzenie jego zakupu wydrukowane lub okazane na urządzeniu mobilnym, paragon poświadczający doładowanie iMKA, bilet miesięczny, w ciągu 30 dni od daty utraty ważności, uprawnia do rabatu 30% na wstęp do oddziałów Muzeum Dwory Karwacjanów i Gładyszów.

Rabat 30% dotyczy BILETU NORMALNEGO.
Oddziały Muzeum, w których można skorzystać z promocji:
- Galeria Sztuki "Dwór Karwacjanów" w Gorlicach
- Skansen Wsi Pogórzańskiej w Szymbarku
- Zagroda Maziarska w Łosiu
- Ośrodek Konferencyjno-Wystawienniczy "Kasztel w Szymbarku"

Organizatorzy:
Do udziału w inicjatywie "Pociąg do kultury", do podróżowania, a przy okazji zwiedzania, poznawania, odkrywania zapraszają:
samorząd województwa małopolskiego,
instytucje kultury, które przygotowały ofertę i pakiet zniżek,
Koleje Małopolskie sp. z o.o.

Pociąg do kultury_film