Monika Pałka „NIEOCZYWISTE” / grafika cyfrowa

14 lipca 2018 18:00 - 06 sierpnia 2018 17:00

Wstęp: Wolny
Monika Pałka „NIEOCZYWISTE” / grafika cyfrowa
Monika Pałka prezentuje na wystawie „Nieoczywiste” grafiki cyfrowe, ale uprawia również malarstwo i fotografię.
Jest członkiem Związku Polskich Artystów Plastyków, oraz członkiem Stowarzyszenia Międzynarodowe Triennale Grafiki w Krakowie. Brała udział w ponad 80 wystawach w Polsce i za granicą.
Wielokrotnie nagradzana w konkursie Najlepsza Grafika Miesiąca w Krakowie. W 2015 roku zdobyła pierwszą nagrodę na Tenth International Digital Art Miniprint Exhibition w Ottawie, a w 2016 roku wyróżnienie na International Biennial Print Exhibit: 2016 ROC w Taichung na Tajwanie. Wyróżniana także z dziedzinie malarstwa i fotografii.

Wystawa współorganizowana ze Stowarzyszeniem Międzynarodowe Trienale Grafiki w Krakowie.

Sezon letni : maj - wrzesień
poniedziałek: nieczynne