MARIA MATYJA-ROZPARA / MALARSTWO, OBIEKTY

Dwór Karwacjanów

MARIA MATYJA-ROZPARA / MALARSTWO, OBIEKTY
Finisaż wystawy 20.05. (piątek) godz. 17:00

Maria Matyja-Rozpara - ukończyła Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Bielsku-Białej. Studiowała na Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie na Wydziale Architektury Wnętrz, odbyła studia podyplomowe na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie na Wydziale Malarstwa w zakresie malarstwa w pracowni prof. Teresy Kotkowskiej-Rzepeckiej i w zakresie tkaniny artystycznej i papieru unikatowego w pracowni dr hab. Małgorzaty Buczek-Śledzińskiej. Ukończyła również studia podyplomowe na Uniwersytecie Śląskim w zakresie multimediów. Prowadzi działalność artystyczną w dziedzinie malarstwa, rysunku i projektowania. Tworzy obiekty z papieru unikatowego oraz prowadzi działalność dydaktyczną. Należy do Stowarzyszenia Pastelistów Polskich i Związku Polskich Artystów Plastyków.

Wystawa czynna od 1 maja do 1 czerwca.

Galeria Sztuki "Dwór Karwacjanów"

Codziennie w godz. 8:00-18:00

Bilety wstępu: