BOŻONARODZENIOWY KONCERT MUZYKI CHÓRALNEJ "PROSFORA 2019"/ KONCERT CANTORES CARVATIANI

Koncerty

08 grudnia 2019

Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Gorlicach

Towarzystwo Przyjaciół Muzyki i chór Cartores Carvatiani serdecznie zapraszają na koncert polskich i łemkowskich pieśni okresu Bożego Narodzenia, który odbędzie się w niedzielę 8 grudnia o godzinie 17:00 w auli Zespołu Szkół Muzycznych w Gorlicach.

Na koncercie wystąpią: chór dziecięcy Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Gorlicach Akolada, chór mieszany  Zoria działający przy GOK w Uściu Gorlickim, skupiający artystów pochodzenia łemkowskiego, Julia Doszna, łemkowska pieśniarka i chór mieszany Cantores Carvatiani, działający pod patronatem Muzeum Dwory Karwacjanów  i Gładyszów w Gorlicach.  Chórami dyrygować będą: Anna Cisoń, Anna Dyląg i gościnnie Lucia Beresova.

25 marca 2024 - 02 kwietnia 2024