Serdecznie zapraszamy rodziny, osoby dorosłe na spotkania i warsztaty w ramach projektu „Bon Kultury”

CZAR LUDOWYCH RZEMIOSŁ - WARSZTATY WIKLINIARSKIE

interaktywne zajęcia warsztatowe

Czy zajmował się zdun a czym bednarz? Kto umiał zrobić faskę a kto dwojaki? Który rzemieślnik używał wijadła i płochy? Do czego służyła kowalowi fajka grzecznościowa? Zapraszamy do Skansenu w Szymbarku na spotkanie z intrygującym światem dawnych, tradycyjnych rzemiosł.

Termin: 4 maja (niedziela) w godz. 14 – 17 - WARSZTATY WIKLINIARSKIE

Szczegółowe informacje: tel. 18 35 11 018, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miejsce realizacji: Skansen Wsi Pogórzańskiej w Szymbarku

Cena dla uczestnika (uwzględnia dofinansowanie Woj. Małopolskiego): 5,75 zł

Zasady uczestnictwa:

• uczestnicy wyrażają zgodę na dokumentację fotograficzną zajęć

• dla uczestnika bonifikata w wysokości 75% kosztów całkowitych zajęć

• płatność gotówką lub przelewem na podstawie faktury lub paragonu

• cena obejmuje: zakup materiałów i produktów do zajęć, obsługę merytoryczną i prowadzenie zajęć warsztatowych przez rzemieślników; wypożyczenie rekwizytów, obsługę fotograficzną

Informacja

Archiwum wydarzeń po 1 maja 2014 roku znajduje się pod wskazanym odnośnikiem: AKTUALNE ARCHIWUM