składanie prac na XXXI Salon Gorlicki

23 października 2014 - 08 grudnia 2014

Dwór Karwacjanów

składanie prac na XXXI Salon Gorlicki
W grudniu bieżącego roku Muzeum nasze organizuje kolejną doroczną wystawę Gorlickiego Środowiska Plastycznego „XXXI Salon Gorlicki”.
Do udziału w wystawie i konkursie zapraszamy wszystkie osoby uprawiające twórczość plastyczną. Informujemy, że ostateczny termin składania prac upływa 8 grudnia 2014 r.
Wernisaż wystawy odbędzie się w Galerii Sztuki „Dwór Karwacjanów” w Gorlicach w dniu 12 grudnia 2014 r. (piątek).

Z uwagi na ograniczoną przestrzeń sal ekspozycyjnych każdy autor otrzyma do dyspozycji powierzchnię wystawienniczą o wymiarach 150 x 100 cm (dotyczy to grafiki, malarstwa, fotografii, tkaniny, rysunku, płaskorzeźby). Autorzy rzeźb oraz instalacji przestrzennych będą musieli dostosować się do posiadanych możliwości wystawienniczych naszej galerii. Przypominamy, że na doroczną wystawę dostarczyć należy prace, które powstały na przestrzeni minionych dwóch lat i dotychczas nie były prezentowane na dorocznych przeglądach gorlickiego środowiska plastycznego. Opisane prace prosimy dostarczyć do Galerii Sztuki „Dwór Karwacjanów” w Gorlicach przy ul. Wróblewskiego 10 A do dn. 8 grudnia 2014 r.

Jak co roku Jury wyłoni laureata nagrody artystycznej Miasta Gorlice im. Alfreda Długosza, przyzna nagrodę dyrektora Muzeum oraz wyróżnienia honorowe. Zgodnie z regulaminem o nagrodę im. A. Długosza ubiegać się mogą artyści nieprofesjonalni po uprzednim zadeklarowaniu udziału w konkursie.

Zarówno transport, jak i odbiór prac z wystawy odbywać się będzie we własnym zakresie (w losowych przypadkach, postaramy się odebrać prace transportem Muzeum). Odbiór prac po wystawie możliwy będzie w dniach od 15 do 31 stycznia 2015 r. Uprzejmie prosimy o przestrzeganie warunków uczestnictwa oraz terminów dostarczenia i odbioru prac.

Galeria Sztuki "Dwór Karwacjanów"

Codziennie w godz. 8:00-18:00

Bilety wstępu: