PRZYSTANEK SZYMBARK - OPOWIEŚCI PRZY OGNISKU - koncert MDK

Koncerty

20 czerwca 2018 -

Przystanek Szymbark

Jak co roku w czerwcu młodzi wokaliści ze studia wokalnego działającego w Młodzieżowym Domu Kultury w Gorlicach zaprosili na koncert z okazji zakończenia roku szkolnego. Tym razem tematyką koncertu były piosenki-opowiadania. Zaprezentowanych zostało 13 piosenek, z których każda opowiadała  jakąś historię.W 2018 roku MDK zaprosił słuchaczy do Szymbarku, a koncert odbył się na Szymbarskiej Scenie Plenerowej ( obok Kasztelu). Zaśpiewali dla Państwa: Aleksandra Przybyłowicz, Anna Mucha, Anna Gryboś, Alicja Wachowicz, Emilia Zych, Marcelina Hojdak, Hanna Zając, Julia Rak, Weronika Prokop, Zuzanna Śliwa, Kacper Machowski, Jan Dusza i Maciej Jamro. Koncert odbył się we środę 20 czerwca o godz. 19.00.

źródło MDK w Gorlicach http://mdk.gorlice.net.pl/
fotografie Bogdan Malesza i Michał Liana