There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/2016/12.10-snyc

NOWE ŻYCIE DREWNA - WERNISAŻ

10 grudnia 2016

WDK iT w Klimkówce

Otwarcie wystawy podsumowującej projekt "Nowe życie drewna"

Relacja fotograficzna z wystawy w Wiejskim Domu Kultury w Klimkówce zorganizowanej w ramach projektu dofinansowanego przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Na wystawie prezentowane były prace snycerskie: Anny Cekliniak, Tomasza Doszny, Idali Ferenc, Macieja Magnuszewskiego, Sebastiana Kaczmarczyka, Pawła Pachli, Barbary Zasowskiej - uczestników rocznych warsztatów prowadzonych przez Bogdana Kareła - snycerza z Gorlic.

Głównym celem realizowanego projektu był przekaz praktycznych umiejętności i wiedzy w dziedzinie tradycyjnego rzemiosła artystycznego – snycerstwa, nawiązującego do ludowej snycerki oraz sztuki kościoła obrządku wschodniego na terenie Łemkowszczyzny.

Organizatorem projektu było: Muzeum Dwory Karwacjanów i Gładyszów oddział Zagroda Maziarska w Łosiu; współorganizatorem Gminny Ośrodek Kultury w Ropie - filia Wiejski Dom Kultury i Turystyki w Klimkówce.

{gallery}galerie/2016/12.10-snyc{/gallery}

02 kwietnia 2024 - 12 maja 2024