<< Cofnij

Muzeum laureatem w plebiscycie "Małopolska widać zmiany"

Uncategorized

10 listopada 2014 - 30 listopada 2014

Kasztel w Szymbarku

Muzeum laureatem w plebiscycie "Małopolska widać zmiany"
Muzeum Dwory Karwacjanów i Gładyszów  laureatem w kategorii „Przestrzeń do życia” w plebiscycie „MAŁOPOLSKA. WIDAĆ ZMIANY!” za projekt „Remont Renesansowego Dworu Obronnego w Szymbarku” 

Zakończył się plebiscyt województwa małopolskiego na najlepszą inicjatywę lokalną realizowaną z Funduszy Europejskich w Małopolsce. Internauci głosowali w dwóch kategoriach: „Przestrzeń do życia” i „Człowiek-potencjał”. Rywalizacja była zacięta, oddano łącznie 566 tys. głosów, na 228 inwestycji, z 21 powiatów. 

Zwycięzcy otrzymali, zaprojektowane przez artystę rzeźbiarza Kazimierza Adamskiego, statuetki z mosiądzu, zdobione czerwonym małopolskim koralem. 
Statuetka symbolizuje trzy największe małopolskie fundusze unijne – Małopolski Regionalny Program Operacyjny, Program Operacyjny Kapitał Ludzki i Program Rozwoju Obszarów Wiejskich.
To metafora wielu dobrych zmian, jakie zaszły w Małopolsce, właśnie dzięki Funduszom Europejskim. Ten sukces nie byłyby jednak możliwy bez udziału Beneficjentów, którzy dzięki swemu zaangażowaniu i determinacji wspólnie zmieniają Małopolskę, w region coraz piękniejszy, coraz mądrzejszy i coraz lepszy do życia.

źródło - http://malopolskawidaczmiany.pl/

Informacje

Ośrodek Konferencyjno-Wystawienniczy „Kasztel w Szymbarku"

Godziny otwarcia

Sezon letni : maj - wrzesień
poniedziałek: nieczynne
wtorek - piątek od 9:00 - 17:00
soboty i niedziele od 9:00 - 18:00

Sezon zimowy: październik- kwiecień
poniedziałek: nieczynne
wtorek - niedziela od 9:00 - 16:00

Ostatni zwiedzający przyjmowani są pół godziny przed zamknięciem.
WSTĘP WOLNY

Dane kontaktowe

38-311 Szymbark
tel.: 18 351-31-14
e-mail: kasztel.szymbark@gmail.com


Lokalizacja

Do góry