JOANNA ZAWADOWICZ - MIKOŁAJCZYK / MALARSTWO

17 sierpnia 2018 18:00 - 12 września 2018

Dwór Karwacjanów

JOANNA ZAWADOWICZ - MIKOŁAJCZYK / MALARSTWO
Serdecznie zapraszamy do Dworu Karwacjanów na wernisaż Joanny Zawadowicz-Mikołajczyk 17 sierpnia 2018 roku o godz. 18:00.

IMAGO to zbiór nowych, nieprezentowanych dotąd prac. Imago - oznacza obraz, wizerunek; mianem tym określa się również dorosłą postać owada. I taki jest ten cykl - dojrzały, nieograniczony nakazami, kompromisami, bardzo osobisty.

Joanna Zawadowicz-Mikołajczyk - zamieszkała w Gorlicach. Absolwentka studiów licencjackich (2011-2014) na Wydziale Sztuki Uniwersytetu Rzeszowskiego w pracowni rysunku prof. Doroty Sankowskiej oraz studiów magisterskich w Pracowni Malarstwa Interdyscyplinarnego prof. M. Pokrywki, A. Nikla i M. Olszyńskiego - dyplomy z wyróżnieniem. Uprawia rysunek, głównie suchą pastelą oraz malarstwo. Interesuje ją przede wszystkim akt jako temat dzieła sztuki, oraz ogólnie człowiek jako całość, wraz ze swoją fizycznością, przymiotami duchowymi i osobowością. Uczestniczka wystaw zbiorowych i indywidualnych oraz plenerów. Prace autorki znajdują się w kolekcjach prywatnych w kraju i za granicą.

Galeria Sztuki "Dwór Karwacjanów"

Codziennie w godz. 8:00-18:00

Bilety wstępu: