BARBARA ZASOWSKA - BERLIN / WYSTAWA FOTOGRAFII

26 czerwca 2015 18:00 - 29 lipca 2015

BARBARA ZASOWSKA - BERLIN / WYSTAWA FOTOGRAFII

BARBARA ZASOWSKA - gorliczanka, osoba o wielu pasjach i zainteresowaniach. Fotografuje, rzeźbi i maluje, pisze artykuły, podróżuje po całym świecie. Działa czynnie w Stowarzyszeniu Miłośników Ziemi Gorlickiej, jest członkiem PTTK w Gorlicach. Brała udział w wielu warsztatach i plenerach artystycznych, m.in. warsztatach rzeźbiarskich pod okiem Martina Gregi, poplenerowej wystawie rzeźby w Skansenie Wsi Pogórzańskiej w Szymbarku, poplenerowej wystawie w Bardejovie, warsztatach rzeźbiarskich WORK SHOPII w Bardejovie, w plenerze fotograficznym ze światowej sławy fotografikiem Bogdanem Konopką. Wzięła udział w wystawach zbiorowych w Dworze Karwacjanów w Gorlicach - Gorlickie Nekropolie oraz w XXX SALONIE GORLICKIM. Aytorka dwóch wystaw indywidualnych w Muzeum Narciarstwa im. St. Barabasza w Cieklinie – Nil święta rzeka życia i śmierci i Kapadocja – kraina fallicznych form. Największą pasją Barbary są podróże, te bliskie jak i dalekie. Podczas nich fotografuje piękno i to ono jest inspiracją w jej pracach i obrazach.

BERLIN STADT / PREZENTACJA MULTIMEDIALNA Ewa Piotrowska - Kukla
26 czerwiec 2015 godz. 18:30

Co ma Berlin, czego nie mają inne światowe metropolie?
To miasto o niezwykłej atmosferze artystycznej. Jedno z najważniejszych współczesnych centrum kultury światowej, miasto muzyki i teatru, artystycznej awangardy i bohemy. I oczywiście niewiarygodne bogactwo zabytków i atrakcji turystycznych, w których odbija się zarówno optymizm i duch czasu, jak i wielka historia i dramaty XX wieku. Prezentacja będzie próbą ukazania miasta w sposób przełamujący stereotypowe o nim wyobrażenia.

maj - wrzesień
poniedziałek - piątek 9:00 - 17:00
sobota - niedziela 10:00 - 18:00

październik i kwiecień
poniedziałek - niedziela 9:00 - 16:00

listopad – marzec
poniedziałek - sobota 9:00 - 16:00
niedziela nieczynne

Opening hours
May - Setpember
Monday - Friday 9 a.m. - 5 p.m
Saturday & Sunday 10 a.m. - 6 p.m

October, April
Monday - Friday  9 a.m. - 4 p.m

November - March

Monday - Saturday 9 a.m. - 4 p.m
Sunday closed

Please note that last entry to the museum is 30 minutes before closing times.

BILETY WSTĘPU / ADMISSION FEES:
bilet wstepu / regural - 5 zł

grupowy bilet wstępu / reduced (for groups) - 4 zł (dla grup od 25 - 50 os.)

opłata przewodnicka / guided tour - 25 zł

bilet "Karta Dużej Rodziny" - 2,50 zł