Muzeum Dwory Karwacjanów i Gładyszów w Gorlicach po raz kolejny zaprasza do uczestnictwa w projekcie BON KULTURY 2018. W tym roku w naszej ofercie mamy pięć nowych propozycji przeznaczonych dla zorganizowanych grup dzieci i młodzieży, a także dla osób indywidualnych, w tym dla osób z niepełnosprawnościami.

Bon Kultury to program dofinansowania zajęć i wydarzeń kulturalnych, realizowany przez regionalne instytucje kultury z inicjatywy samorządu Województwa Małopolskiego. Bon Kultury jednorazowo uprawnia do 75% zniżki na zajęcia edukacyjne realizowane w ramach projektu. Ze zniżki można będzie skorzystać do wyczerpania puli środków przeznaczonych na dofinansowanie Bonu Kultury w 2018 roku.  Dla grup zorganizowanych spoza gminy gdzie realizowane są zajęcia przewidziano specjalną ofertę cenową „SKRACAMY DROGĘ DO KULTURY” - obniżenie kosztów zajęć.

BON KULTURY w Muzeum – Dwory Karwacjanów i Gładyszów to atrakcyjna propozycja podróży w przeszłość, podróży odkrywczej, pożytecznej edukacyjnie i rozwijającej duchowo, podróży w świat, który minął.


OFERTA 2018
1. „Szata zdobi człowieka”- Ośrodek Konferencyjno-Wystawienniczy „Kasztel w Szymbarku”
2. „Kraj tkania” – Zagroda Maziarska w Łosiu
3. „Układamy z klocków historię architektury” – Galeria Sztuki „Dwór Karwacjanów” w Gorlicach
4. „Bądź eko - zrób coś z niczego” – Skansen Wsi Pogórzańskiej w Szymbarku
5. „Moc w ziołach zaklęta” (oferta dla osób z niepełnosprawnościami) -  Skansen Wsi Pogórzańskiej w Szymbarku
Do góry